Sledujte nás:

Matěřídouškový závěr roku 2019

Rok 2019 se s námi rozloučil a začal ten s kulatým pořadovým číslem 2020. Doufáme, že jste do něj vstoupili správnou nohou. Než se ale naplno vrhneme do nových zážitků a dobrodružství, pojďme si spolu připomenout, co nám přinesl poslední měsíc roku 2019.

Inu, takříkajíc ode všeho něco. Vzdělávali jsme se. To když jsme vyrazili do Tábora na konferenci alternativní a augmentativní komunikace. Jednalo se bezesporu o velice přínosnou akci, ze které jsme si odvezli mnoho zajímavých poznatků.

Nechybělo ani trochu sportovního zápolení. Síly jsme si vzájemně poměřili na bowlingové dráze ve Vintířově. Přestože jsme se pochopitelně snažili, abychom byli těmi nejlepšími v rámci našeho vnitromateřídouškovského klání, zcela jednoznačně zvítězila dobrá nálada a kamarádství.

A pak jsme taky tvořili a výsledky naší práce ukazovali světu. Svůj stánek jsme měli na adventních trzích v Sokolově či Chebu. Jak jsme šikovní, jste si mohli taktéž prohlédnout na chodovském náměstí, kde jsme nazdobili vánoční stromeček. Taktéž jsme zpívali, tančili, recitovali…zkrátka předváděli všechny naše umělecké dovednosti. A že příležitostí bylo nemálo. Kupříkladu jsme vystupovali při rozsvěcení vánočního stromečku na 8. ZŠ v Sokolově. Nebo jsme si připravili pásmo vánočních besídek pro rodiče, děti z MŠ a hosty.

K prosinci, jak známo, neodmyslitelně patří Vánoce a k nim shánění dárků. Samozřejmě jsme nechtěli nechat nic na poslední chvíli, a tak jsme se na začátku měsíce vydali nakupovat do nákupních center v Karlových Varech. Když se pak prosinec přehoupl do své druhé poloviny, čekaly nás vánoční oslavy u stromečku, které jsme si náramně užili. Poté jsme se rozloučili se všemi kamarády, popřáli si spoustu dobrého do nového roku a těšili se na Štědrý den, který byl již za dveřmi.

Přihlášení