Sledujte nás:

Vstup do roku 2021

A máme za sebou leden a kus února roku 2021. Stejně jako většina světa i Mateřídouška a její činnost byla ovlivněná koronavirovou krizí. Jinak řečeno, možností, jak se zabavit a co podnikat, jsme měli k dispozici výrazně méně. To ovšem neznamená, že bychom nedělali vůbec nic a nebo že bychom se nudili. Tak to tedy ne!

Po Novém roce proběhlo pokračování šipkového turnaje, jehož první předvánoční díl sklidil ohromný úspěch. I tentokrát bylo o dobrou náladu a kvalitní sportovní výkony postaráno. Taktéž jsme pořádali pravidelné chvilky muzikoterapie a canisterapie, které nám pokaždé vlijí do žil notnou dávku pozitivní energie.

A když jsme u té pozitivní energie, jako skvělý „dobíječ baterek“ fungovaly i sněhové radovánky. A že se letos urodilo sněhu! Jak jen to šlo, vyrazili jsme ven a stavěli sněhuláky, koulovali se nebo bobovali/lopatovali/pekáčovali. Abychom se trochu zahřáli a zbavili naše prokřehlé ruce chladu, na to máme v našich řadách jednoho specialistu – bubeníka Standu. Ten nás vždycky dokáže strhnout k pořádně zapálenému bubnování! Nesmíme zapomenout ani na vystoupení divadla Loutky v nemocnici a jejich představení „O zvířátkách a loupežnících“, to bylo taky dost príma. Zkrátka, korona nekorona, pro nudu není u nás v Mateřídoušce žádné místo.

Přihlášení