Sledujte nás:

Začátek roku 2024 (leden až březen)

Přátelé, budeme se opakovat, ale ten čas fakt rychle letí! Jen jsme koupili nové kalendáře, už je máme otočená na stránkách dubna. Tak aby nám podobně rychle neprolétly i naše vzpomínky, pojďme si ve stručnosti zrekapitulovat, co se za první tři měsíce roku 2024 událo zajímavého.

Všechny níže uvedené fotografie naleznete na našem Facebooku.

Rok 2024 jsme zahájili vystoupením bubenické kapely No Problem v chodovském klubu Čtyřka. Šlo o charitativní akci v rámci Tříkrálové sbírky. A byla to jedním slovem pecka! Za svůj koncert jsme si vysloužili potlesk všech přítomných diváků a uznáním nešetřili ani kolegové rockeři.
Na začátku jsme se byli podívat v KV Aréně, kde má svůj domov hokejový klub HC Energie Karlovy Vary. Po stadionu nás provedl pan Daniel Kubelka, který má v Energii na starosti PR a marketing. Měli jsme jedinečnou příležitost sledovat dopolední trénink A-týmu a podívat se do zákulisí zimního stadionu.
V únoru jsme samozřejmě nemohli zapomenout na svátek všech zamilovaných…
K únoru stejně jako Valentýn neodmyslitelně patří i masopustní křepčení.
Velice nás těší, že jsme nově navázali spolupráci s volejbalovým klubem VK ČEZ Karlovarsko. Dokonce se za námi do sokolovského stacionáře přijela podívat volejbalová delegace. Užili jsme si spolu parádní dopoledne.
Nemohli jsme chybět na veletradičním plesu Harmonie, který se stejně jako v posledních letech, konal v Grandhotelu Ambassador v K. Varech. Večerem provázal pochopitelně Petr Rychlý, náš dlouholetý známý. O hudební produkci se starala zejména Olga Lounová, která se se všemi velmi ochotně fotila a dokonce nám dovolila se zapojit i na pódiu.
Zábavné bylo i povídání s panem Vildou ze záchranné stanice Drosera (to na obrázku je sovička Johanka, ne pan Vilda).
V březnu proběhla v městské galerii v DDM v Chodově velká předvelikonoční prodejní výstava výrobků sociálně terapeutických dílen. Naprosto neskromně přiznáváme, že se nadmíru podařila.
V Počernech se nachází velký kravín patřící společnosti Agropol Počerny. A protože se rádi dozvídáme zajímavé informace, domluvili jsme si návštěvu právě tohoto kravína. A vyptali se snad na úplně všechno, co se týká chovu dobytka. Nemusíme dodávat, že jsme si udělali spousty fotek s obyvateli kravína.
Každý rok jezdíme do Prahy na Matějskou pouť. Letos to mu nebylo jinak.
Nezapomínáme ani na Mezinárodní den Downova syndromu, který symbolicky připadá na 21. března. Říká se mu také Ponožkový den a nosí se na nohách dvě různé ponožky v rámci oslavy jinakosti a rozmanitosti.
První čtvrtletí jsme zakončili oslavou Velikonoc. Jednak jsme si o Velikonocích hodně povídali a vyráběli všechno možné a nemožné, ale také jsme si nacvičili velikonoční besídku pro hosty a rodiče. Letošním tématem byla ukázka techniky zvané videomodelling.

Přihlášení